Jump to content

isa

Members
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

isa last won the day on April 29

isa had the most liked content!

Community Reputation

1 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. mrehaba arkadaşla . Hanifi bey teşekkür edirem proqramı sizin dediyniz kimi kurdum yani inverterle rs485 hmi ile 232 ile haberleçme kurdum cok iyide calışdı hamıya kolay gelsin
 2. Merhaba Arkadaşlar, Yardımınıza ihtiyacım var. Ben PLC 396R, HMİ ve MİCNO invertoru aynı zamanda RS485 ModBus haberleşmesini kurmak istiyorum. Bu ayarı nasıl yapa bilirim? İkisi arasında (PLC - HMİ ve PLC-İnvertor) tek-tek haberleşme kura biliyorum, üçünü aynı anda haberleşdiremiyorum. Önceden Teşekkürler.
 3. Merhaba Ertan bey, Göndermiş olduğunuz program aşağı devirlerde sayım yapdı, yüksek devirlere kalkdığımızda sayım yapmadı. Videosunu çekdim, hacim böyük olduğundan dolayı buraya yükleyemedim. Uyğun adres vere bilirsinizse oraya gönderiyim Teşekkürler! isa_mahmudov1982@mail.ru
 4. Ertan bey, Göndermiş oldugunuz program ben istediğim işi görmedi. Ola bilsin ki, istediğimi tam olaraqk analatamamışım. Ben istiyorum ki, bir induktiv sensoru, PLC digital girişine bağlamakla, matrun kaç devirle döndüyünü göre bilim. Motor miline bir cıvata bağlamakla, milin her bir tam dönüşünde bir puls alacağım. Bu pulsu PLC girişine vercegim. Böylece motorların real olarak kaç devirde döndüğünü göreceğem. Deyelim ki, bir motora ferikans invertor bağlamışım ve devrini deyişe bilirim, deyişdiğim deviri real olarak HMİ üzerinden izlemek istiyorum. Önceden Teşekkurler.
 5. Merhaba Ertan bey, Cavabınız için teşekkur edirem. Malasef göndermiş olduğunu örnek programı file açamadım. (yani, açıyorum, fakat içi boş) Kullandığım program versiyonu GMT SOFT 5.0.1.8 Bir daha teşekkur edirem.
 6. Merhaba arkadaşlar, Ben GMT CNT GLC396R PLC nin hızlı sayım girişine induktiv sensor balamakla, motorun hızını görmek istiyorum. Bunu nasıl yapa bilirim? Önceden sayğı ve teşekkürlerimi bildirirem. Azerbaycandan salamlar!
×
×
 • Create New...