Jump to content

okarakaya2

Members
  • Content Count

    6
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
  1. Merhabalar, HMI da bir açılış sayfası yaptım ve bu sayfanın kendi gireceğimiz zaman ayarlaması ile atıyorum 3 saniye sonra ana sayfaya otomatik geçmesini istiyorum. Bunu nasıl yapabileceğim ile ilgili bir örnekle yardımcı olursanız sevinirim.
  2. Merhabalar, GMT suite ile PLC 396t otomasyon yazılımı yaptım ve Simulasyondan çalıştırıp kontrol edebiliyorum. Fakat Şu an GOP43-070ETE ekranını kullanarak bazı işlemleri izlemek istiyorum. Ama elimde ekranda yok. Yani tüm yazılımı Sanal ortamda simule edip cihazları sonradan almak istiyorum. Bu iki üründe elimde yokken İki ürünü modbas dan haberleştirip. Sonuçları ekrandan izleme imkanım varmı, varsa bunu nasıl yapabileceğim hakkında bilgi verebilirseniz sevinirim.
  3. Kusura bakmayın yeni farkettim çağrıyı yanlış yere açmışım GMT suite ve GLC396T kullanıyorum.
  4. Merhabalar, bir artır komutu ile motorun çalıştığı süreyi saydırıyorum.Fakat bu sayılan sayıların değişim hızı hakkında bilgi almak istiyorum. Bu sayıyı saniyeye veya dakikaya çevirmek için belirli bir katsayı varmı. birde bu sayılan değerin PLC enerjisi kesildiğinde sıfırlanmaması gerekli bunun ayarını nerden yapabilirim. Yardımınız için şimdiden teşekkürler.
×
×
  • Create New...