Jump to content
ertek68

LOADCELL UYGULAMASI

Önerilen İletiler

Merhaba;

Loadcell Uygulamasına dair anlatımlı (video) bir örnek var mı...?

Yoksa neden yapılmıyor...?

GMTSuit'i incelediğimde editör alışılmışın dışında geldi (Bir Siemens kullanıcısı olarak).

Tamam Biz yerli ürünün arkasında duralım. Ama Sizde bit zahmet kapsamlı bir kullanım kılavuzu hazırlayın.

............... SAYGILAR .................

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Teşekkürler gördüm onu...

Ama şu Blokların, Fonksiyonların; Nasıl eklendiğini, Ne işe yaradığını, Nasıl çalıştığını anlatan bir video yada doküman olsa...

Telefonla desteklerinin iyi olduğunu duydum. Ama 7/24 telefonla ulaşamayız sanırım. Bence acilen kapsamlı bir Kullanım Kılavuzu hazırlamalılar.

Mesela; Kısa süre içinde yapacağım bir iş için Acaba GMT ile öğrenerek yapabilirmiyim diye düşündüm. Lakin GMTSuit'i indirip örnek oluşturmaya kalkınca vazgeçtim.

Mecburen yine Siemens kullanacağım.

tarihinde ertek68 tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Öğretici Projeler Bölümüne; mevcut projeye ilave olarak oluşturulacak bir veya birkaç yeni senaryoya uygun olarak, PLC'nin temel fonksiyonlarını içeren örnekler verilmesinin faydalı olacağını düşünüyorum. Bu hem PLC hem HMI özellikli olabilir.

Aslında, yardım dokümanında da fonksiyon veya birlikte çalışacağı fonksiyonlar ile PLC için bir çözüm de gösterilebilir. İlişkili fonksiyondan bu proje/ler sayfasına bağlantı konulabilir. Öğretmen okulundan bir arkadaşım toplulumuzun %85 oranında görsel temelli öğrenmeyi tercih ettiğini söyledi.

İyi Çalışmalar dilerim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş