Jump to content
murat07

Display P10

Önerilen İletiler

Arkadaşlar merhabalar.

Örnek videolarda izledim P10 panel gibi bir display de otoparka giren çıkan araçların sayısını gösteren bir çalışma var bende onun gibi bir çalışma yapmak istiyorum benimkisi sadece 4 farklı noktadaki sıcaklıkları sırasıyla bu ekranda göstermek istiyorum bana bu konuda yol gösterirmisiniz!

Şimdiden teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İyi günler,

Aşağıdaki linkten istediğiniz ebatta ürünü seçebilirsiniz ve yapacağınız iş sadece "4 bölge sıcaklık okuma ve ekranda gösterme" işi ise GLC196, GXM40UA, GK050R ve haberleşme kablosu temin ederek bu işi yapabilirsiniz. Bunun dışında daha farklı bir senaryo da var ise cihaz seçimini ona göre şekillendirmeniz gerekecek. Firma ile iletişime geçtiğiniz vakit programlama konusunda da size yol gösterebiliriz. 

http://www.gmtcontrol.com/tr/anamenu-urunler/urun-hmi.html

İyi çalışmalar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İyi gunler,

Bu tarz urunlerin haberlesme protokolleri standart olmuyor ve hakkinda dokumanlari da yetersiz oluyor boyle bir durumda haberlesme protokolunu macro vs kullanarak sizin yazmaniz gerekecek eger standart modbus rs485 haberlesenini bulabilirseniz plc, invertor vs urunlerle haberlesiyormus gibi 4x1 tarzi standart adresleri kullanarak rahatca haberlesebilirsiniz ya da GLC496 kullanip onu internete baglayip SuitScada ile istediginiz internet tarayici acabilen tablet vs cihazlarla da gosterebilirsiniz.

İyi calismalar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş