Jump to content
tayfun

GSR-2118R PLC STOP' DAN ÇIKMIYOR

Önerilen İletiler

Merhaba,

Kutusundan yeni çıkardığım gsr-2118r plc stop modundan çıkmıyor(Link'e video ekledim.). Firmware güncelledim ama düzelmedi. Ayrıca OK tuşuna 3 sn basınca girilen menüyede girmiyor. Ekteki dosyadaki update yöntemlerini denedim olmadı.

Bu sorunu nasıl çözebilirim.

Link : https://drive.google.com/file/d/1Q9JdUcBmphoP-4cJdJF9vYf7gmhKj0Qj/view?usp=sharing

1Capture.PNG

2Capture.PNG

3Capture.PNG

Capture.PNG

Update and Upload.docx

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Başka bir proje yükleyemiyorum. Bootloader güncellemesini yaptığımda yüzde 0 da kalıyor ilerlemiyor. Video'daki gibi önce Ana Ekran geliyor ardından PLC STOP düşüyor sonra tekrar Ana Ekran geliyor adrdından tekrar PLC STOP'a düşüyor bu şekilde devam edip duruyor. Ana ekranda Mesaj kutusundan dışında başka bir şey yoktur. Mesaj kutusu komutunda veya plc'de sorun olduğunu düşünüyorum. Plc'yi nasıl sıfırlarım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aynı problem in benzeri şuan bendede var ne denediysem olmadı bende STOP yazmıyor hep beyaz ekran. program yüklemeye çalışınca yüklemeye çalıştığınız plc modeli ile aynı değilmi uyumlu değilmi öyle bir hata veriyor. Firmware güncelliyorum ama başarılı demesine rağmen firmware -1 olarak görünüyor. OK'e basılı tutuyorum menü açılmıyor. Ne yapacağım şaşırdım. 

tarihinde osmankalhan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş