Jump to content
Owilith

GMTSuite Komut Ekleme

Önerilen İletiler

Emre Bey, satır kopyalama ve yapıştırma da işimizi kolaylaştırır.

GMTsuite güzel bir yazılım, geliştirmesi için açılacak platforma önerileriyle katkıda bulunmak isteyen bir çok kardeşimizin olacağını düşünüyorum.

Ayrıca her ana bölümün altına sık sorulan sorular (SSS) bölümünü eklemek de faydalı olacaktır.

İyi Çalışmalar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

CeyranMühendisi, 14 saat önce yazdı:

İyi akşamlar bende aranıza yeni katıldım.Elinizde Gmt Plc kullanımı( komutlar vs.) ile ilgili kaynaklar var mı ? Temel Plc altyapım var kendimi geliştirmek istiyorum.Teşekkürler şimdiden.

Merhabalar;

Forum sitemizde Ürünlerimizle alakalı teknik dökümanlar ve örnek uygulamalar mevcuttur.

Örnek uygulamaları ve teknik dökümanları inceleyerek kendinizi geliştirebilirsiniz.

İyi Çalışmalar

Kolay Gelsin

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

VKU, 21 saat önce yazdı:

Emre Bey, satır kopyalama ve yapıştırma da işimizi kolaylaştırır.

GMTsuite güzel bir yazılım, geliştirmesi için açılacak platforma önerileriyle katkıda bulunmak isteyen bir çok kardeşimizin olacağını düşünüyorum.

Ayrıca her ana bölümün altına sık sorulan sorular (SSS) bölümünü eklemek de faydalı olacaktır.

İyi Çalışmalar.

Merhabalar;

Satır kopyalama ve yapıştırma şuanki hali hazırda mevcut Varol Bey;

Ar-Ge istekler üzerinde çalışıyor. Gerekli düzenlemeler yapılıyor.

İyi Çalışmalar

Kolay Gelsin

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

weron, 10 saat önce yazdı:

Kullandığınız program versiyonu ve işletim sisteminiz nedir?Ben şimdi denedim bir problem yaşamadım ama daha once yaşadım oldu

Win 10 >  GmtSuite Ver. 1.0.1.1

Sorun şu, programı kaydetmeden windows kapandı. Tekrar açtığımda programdaki en son güncellediklerim görünmedi doğal olarak. Ve bu hatayı veriyor.
Versiyonla veya işletim sistemi ile alakalı olduğunu düşünmüyorum. Daha önce de bu tarz sorunlar olmuştu, geçen senelerde.
Yazılımın başındaysak problem küçük. Yeni deyip tekrar devam edersin. Fakat bu kadar yaz yaz, böyle bir hata ile karşılaş sıkıntı veriyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş