Jump to content
Ali Demirtopuz

gmt teknik döküman güncellemsi

Önerilen İletiler

merhabalar ürünlerinizde yapılan yenilikler ve  güncellemeler sonucunda sitedeki döküman video ve plc yardım sayfasındaki komut ve diğer verilerde meydana gelen değişikliklerin güncellenmesini rica ederim ve en güncel eğitim videolarınızı ve teknik dökümanlarınızı çoğaltmanızı rica ederim . 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İyi günler,

Cihazlarımızda ve programlarımızda yapılan güncellemeleri mümkün olduğu kadar en kısa sürede foruma da aktarmaya çalışıyoruz. Genel olarak forum bilgi ve tecrübe paylaşma platformu olduğu için anlık gelişen ve aciliyeti olan soru ve sorunlarda yavaş kalabilir. Bunun için siz değerli kullanıcılarımızdan ve takipçilerimizden beklentimiz acil cevap almanız gereken durumlarda direkt firma ile irtibata geçmenizdir. Gerek forum gerekse de youtube kanalımız üzerinden de mümkün olduğunca sık video güncellemesi yapmaya çalışıyoruz. Sizler de GMT ürünleri ile yaptığınız uygulamalar var ise bizlerle paylaşarak hem forumun gelişmesine katkı sağlayıp hem de diğer üyelerimizi bilgi ve tecrübelerinizle aydınlatabilirsiniz. Sonuç olarak forum genel bir paylaşım ortağı olduğu için hepimizin paylaşımları ile zenginleşecektir. Bu arada eğitim ve tanıtım paylaşımlarını yeni yazılımımız olan GMTSuit üzerine yoğunlaştırdık eğer GMTSoft kullanıyor iseniz en kısa sürede yeni yazılımımızı da incelemenizi tavsiye ederim.

İyi çalışmalar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhabalar yardımlarınız için teşşekkürederim suit kullanıyorum. yeni projelerimiz start alıp bittiği anda paylaşımlar yapacağım  bu aşamada sizdeğerli gmt yöneticileri bizlere yardımda bulunursanz kolay yol alırız..mümkün mertebe yazılımlarınız Türkçe olursa çok kolaylık sağlayacak biz kullanıcılara hmı ve servo yazılımı Türkçe olmasını istiyoruz.. Kullanım kolaylığı sunacağı için ağınıznı güçlendirmeye de fayda sağlayacaktır ben farklı Bi plc  kullanıcısıyım suit bazı şeylerde olayı çok pratiğe dökmüş tek komutla iş bitiyor  beğendim bundan sonraki projelerinde gmt kullanmayı düşünüyoruz sıkıntı çıkmazsa

tarihinde Ali Demirtopuz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş