Jump to content
asra

Çevrimdışı simülasyon

Önerilen İletiler

Merhabalar.. 

GMT Suite çevrimdışı simülasyona geçmiyor. Link hatası diye uyarı veriyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Önceden, simülasyon çalışıyordu. Deneme için yaralı oluyordu. Bu konuda cevabınızı bekliyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Herhalde editörün derlemek için kullandığı bir kısım vindows komponentleri eksik ya da kullanımına izin verilmiyor. Öyle olsa gerek. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

GMT suite yeniden kurdum yinede link hatası diye uyarı veriyor ve simülasyon çalışmıyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu hata PC özelinde bir hatadır. PC nizdeki bir ayar veya yazılım offline simülasyonun  çalışmasına engel oluyor olabilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hanifi, 07.10.2018 - 20:06 yazdı:

Bu hata PC özelinde bir hatadır. PC nizdeki bir ayar veya yazılım offline simülasyonun  çalışmasına engel oluyor olabilir.

Gmt Suite, simülasyon için Windows hangi özelliğini kullanıyor. Daha doğrusu Windows ayarlarından mı kaynaklanıyor? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhaba, bilgisayar uzmani degilim ama nacizane fikrim windows defender i  ve varsa virus programini iptal edip denemen. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Nasıl bir ladder oluşturursam oluşturayım her seferinde ekteki hatayı alıyorum. Sıkıntı Windows kaynaklı olabilir diye düşündüm. Virtual PC'de ayrı bir windowsta denedim yine aynı. Tüm işletim sistemlerim Windows 7 Professional. Sorun nerede acaba?

GMT_err.JPG

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhaba Windows 7  de GMTSuite programımız çalışabiliyor. 

Programı kurarken Admin olarak kurduğunuza emin olunuz, birde antivirus programı varsa kaldırıp deneyin lütfen.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap