Jump to content
MEHMET EMİN ATAŞ

Sıfırdan GMT plc

Önerilen İletiler

Merhabalar arkadaşlar. GMT Plc ye yeni başladım kısa bir sürede 10 adet sürücülü motorun Hİz ayarını ekrandan yapabileceğim bir proje yapmam gerekiyor. Daha önce benzer projeleri başka Plc Ler ile yaptım şimdi GMT ile çalışmak istiyorum ve sürem az ... Bana yardımcı olabilir misiniz?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

MEHMET EMİN ATAŞ, 3 saat önce yazdı:

Merhabalar arkadaşlar. GMT Plc ye yeni başladım kısa bir sürede 10 adet sürücülü motorun Hİz ayarını ekrandan yapabileceğim bir proje yapmam gerekiyor. Daha önce benzer projeleri başka Plc Ler ile yaptım şimdi GMT ile çalışmak istiyorum ve sürem az ... Bana yardımcı olabilir misiniz?

Merhaba, farklı marka PLC'ler kullandıysanız kısa sürede GMT arayüzüne alışırsınız. Bu süreci hızlandırmak için GMTSUITE eğitim videolarına bakin. Yazılım sırasında takıldığınız konular olursa GMT'yi arayarak teknik destek talep edin. Bulunduğunuz yerde GMT bölge sorumlusu varsa O'da sizi teknik olarak destekleyecektir. 

Malikenes'in tavsiye ettiği örnek uygulama haberleşme ile frekans ayarlama konusunda size yardımcı olacaktır.

tarihinde Tavsan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş