Jump to content
yavuzusta

GMD PROGRAM ATMA

Önerilen İletiler

İYİGÜNLER BEN GMD Yİ MİCNO İLE DEĞİŞTİRDİM ŞUAN MİCNO SAHİBİYİM YAPMAK İSTEDİĞİM HARİCİ TERMİNALDEN STAR VERECEM 2 DAKİKA 50 HZ İLE DÖNECEK SONRA YAPACAGIMIZ YAZILIMLA DURACAK 3 SN TERS İ YÖNE 20 HZ İLE 3 SN DÖNECEK VE DURACAK FREN DİRENCİ DE ALDIM DURUŞLAR HEP FRENLİ OLACAK YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM 

MALATYA DAN YAZIYORUM İSMİM YAVUZ

05300325444 

GMTWİEVER İLEDE BAĞLANABİLİRSİNİZ 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba Yavuz Bey,

Bu bahsettiğiniz özellik GMD seri hız kontrol cihazlarında bulunmayıp, MICNO serisi hız kontrol cihazlarında yer almaktadır. Sormuş olduğunuz sorunuz için aşağıda yer alan menü parametrelerini uygulayabilirsiniz.

P0-02 : 1 ( Harici Start )

P0-03 : 7 ( PLC Mode )

PC-00 : %100 ( 50Hz ) 1. Hız ileri

PC-01 : -% 40 ( -20Hz ) 2. Hız ileri

PC-18 : 120 sn ileri süresi

PC-20 : 3 sn geri süresi

Fren direnci için herhangi bir parametre girişi bulunmamaktadır. Ancak P9-03 parametresinin içeriğinin "0" olmasına dikkat ediniz.

İyi günler dileriz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

teşekür ederim bu parametrelerle  şun çalışıyor bir özellik daha katmak istiyorum harici terminalde bir kalıcı butonla iki ayrı seçenkle kulanmak istiyorum

yani buton açık ken  iken            PC   18   120  SN İLERİ SÜR

PC    20   3  SN GERİ SÜR

buton kapalı iken                                         PC     22  180 SN İLERİ SÜR

PC     24   3 SN GERİ SÜR

yapabilirmiyiz

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş