Jump to content

bilal8097

Members
 • Posts

  63
 • Joined

 • Last visited

Reputation

1 Neutral

About bilal8097

 • Rank
  Newbie
  Newbie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Bir de GSS3-2RS sürücü var almayı düşündüğüm malzemelerde.
 2. Arkadaşlar Merhaba; Şirket olarak GMT ürünleri kullanıyoruz ve GMT'nin hem ürünlerden hem de personel desteğinden çok memnunuz. Öncelikle teşekkür ederim. Yapacağımız bir otomasyon uygulamasında 1.5 metrelik konveyöre 0.1 mm hassas konumlandırma yapmak istiyoruz. Aşağıdaki GMT seti, servo uygulaması için uygun olur mu? GSM80F-0750W-20B-30D-KLY GLC - 396T TSG-070 Saygılarımla, İyi Çalışmalar.
 3. Çok teşekkür ederim. Dökümanları inceledim. Relative motion ya da absolute motion ile ilgili bir şey göremedim dökümanlarda. Bu iki hareketi nasıl yaptırabiliriz?
 4. Merhabalar; Elimde GLC 396T PLC mevcut. Bir adet de farklı marka servo var. Örneğin servoyu Delta plc ile sürdüğümde PLC'nin Y0 pulse, Y1 direction çıkışıydı. Elimdeki GLC 396T için de böyle bir durum söz konusu mu? Bir de servoya özel sistem bitleri (örneğin anlık absolute pulse gösterme, servo position vb.) mevcut mu? Saygılarımla; İyi Çalışmalar.
 5. Oldu teşekkür ederim
 6. Merhabalar; GLC 396T PLC kullanıyorum. E-mail gönderme seçeneği için ekteki gibi adımlar izledim ancak mail göndermedi. Nedeni ne olabilir? PLC'ye Online olduğumda çıkışım aktif oluyor ancak mail gitmiyor. Saygılarımla İyi Çalışmalar.
 7. Merhabalar; Üretimde kullandığımız ekte yer alan formu operatörlerin GOP HMI panel üzerinden her gün için doldurması ve hafızaya kaydetmesi mümkün müdür? Yoksa trend eğrisi mi çizdirmek gerekli? Saygılarımla; İyi Çalışmalar.
 8. Merhabalar TSG 070 HMI'a RS 235'ten GMT PLC'ye, RS 485'ten Delta PLC'ye bağlantı yaptım. Haberleşmede herhangi bir problem yok. GMT PLC inputuna gelen bir bilgi var. O bilgiyi Delta PLC'ye HMI aracılığı ile aktarabilir miyim? Saygılarımla İyi Çalışmalar
 9. Arkadaşlar Merhabalar; Ekteki resimde olduğu gibi number component attribute'a eksi 6000 yazmak istiyorum. Eksi işaretine basıp 6000 yazdığımda olmuyor. Neden olabilir? Saygılarımla İyi Çalışmalar.
 10. Merhabalar Delta PLCde atadığım sanal adresleri P-Designer'a nasıl atayacağım Saygılarımla İyi Çalışmalar
 11. Transistör çıkışlı yeterli olacak o zaman. Tamamdır teşekkür ederim.
 12. Arkadaşlar Merhaba Gmt 196R PLC ile servo motor sürme imkanımız var mı yoksa yeni bir GMT PLC mi almalıyım?
 13. İş yerinde olmadan telefon, bilgisayar, tabletten bağlanıp gözlemleme kontrol etme
 14. Merhabalar GLC 196R plc elimde mevcut. Yeni bir PLC almak istemiyorum. Bu PLC'ye uyumlu, uzaktan bağlanılabilen 7 inchlik bir HMI mevcut mu? Yoksa PLC'yi de mi değiştirmem gerekli?
 15. Merhabalar Otomotiv sektöründe anahtarların elektriksel testini yapıyoruz yani üzerinde akım varken anahtarı aç-kapa yapacak. Ekteki resimlerde yer alan redüktörlü motorun torku 9 kg/cm. Redüktörlü motor yerine servo motor, sürücü ve vidalı mil almayı düşünüyoruz. Ek’teki lineer kızağın milin eni: 5 cm, boyu: 17cm’dir. Önereceğiniz vidalı mil bu ebatlara yakın olması bizim için avantaj sağlayacaktır. 2 tane alınacak. Tek sürücü ile 2 servoyu sürebilir miyim?
×
×
 • Create New...