Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation since 07/03/21 in all areas

 1. 5 dakikada bir kaydet butonuna basmalısınız. Otomatik kayıt diye bir şey göremedim.
  1 point
 2. GMT, en iyi teknik destek sağlayan ve müşterilerine değer veren firma. Diğer iletişim kanallarından doğrudan görüşme sağlayabilirsiniz. Sorduğunuz soru pano görülmeden ve test yapılmadan anlaşılacak bir durum değil. GMT ürünleri endüstriyel olduğu için bir çok test yapılarak pazara sunuluyor, kullanıcıdan gelen dönüşlere göre geliştiriliyor. Çevresel etmenlere karşı dayanımı yüksek.
  1 point
 3. HMI da Universal ASCII driver ını kullanabilirsiniz. Bu driver ilgili com portu için buffer adreslerine ilgili datayı gönderebilirsiniz. Bu gönderme işi için notebook veya text input komponentlerini kullanabilirsiniz.
  1 point
 4. Merhaba, Bir çok yerde kullandım, sıkıntı yaşamadım. Yaptığım uygulamalarda genelde loadcell den gelen bilgiye göre AC sürücünün frekansını PLC-AC Sürücü haberleşmesi ile değiştirdim. Ayrıca GMT ile yurt dışına bir çok makine gönderdim. Böyle bir sıkıntıdan endişe ediyorsanız; makineyi göndermeden önce testini iyi yapın. Elektriksel gürültüyü azaltmak için güç ve kumanda kablosunu farklı yerlerden taşıyın, kablo seçimine dikkat edin, topraklamanın doğru bir şekilde yapıldığından emin olun. İyi çalışmalar…
  1 point
×
×
 • Create New...