Jump to content

guvensuleyman

Members
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

guvensuleyman last won the day on October 10 2019

guvensuleyman had the most liked content!

Community Reputation

2 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Merhaba ; Modbus rtu için güzel bir örnek yaptım. İyi seyirler
 2. guvensuleyman

  HMI RUNTIME

  Merhaba ; Elimde 196 serisi plc var.Fakat hmi yok.Hmi yı programdan dopru runtime çalıştırıp programımı test edebilir miyim ? plc ile haberleşir mi ?
 3. Merhaba Arkadaşlar; Gmt serisi plc lerde eğitim serisi çekmeye başladım.Düzenli olarak paylaşmaya devam etcem.
 4. Merhaba Sahada bir plc var.İçinden suite ile programı çekmeyi denedim ladder diagramı okunuyor dedi ve o şekilde %0 da kaldı.Upload şifre mi yanlış yoksa soft da mı yazıldı nasıl anlayabilirim ?
 5. Merhaba; Elimde bir proje var ve bunda boşta output var mı onu öğrenmek istiyorum.Ayrıca Plc hangi model ve yanında hangi modeller var bunları öğrenmek istiyorum.Fakat projeden hardware kısmını açamadım.Nasıl görebiliriz ?
 6. Merhaba ; 2 adet glc 196 plc yi com2 portundan modbus rs485 üzerinden haberleştirmek mümkün mü ? mümkünse bunu hangi blokları kullanarak yapabiliriz ? Yada 1 tane glc196 ve delta ss plc ile rs485 üzerinden haberleşebilir miyim ? mesela glc 196 dan doğru 40001 adresine nasıl yazma yapabiliriz ?
 7. Merhaba ; Çalışma yaptığım proejeyi sizin server ınıza yükleyip daha sonra başka biryerde de bu projeye ulaşmak istiyorum bu mümkün mü ? Mümkünse hangi modellerde yapılabiliyor?
 8. Merhaba ; Çalışma yaptığım proejeyi sizin server ınıza yükleyip daha sonra başka biryerde de bu projeye ulaşmak istiyorum bu mümkün mü ? Mümkünse hangi modellerde yapılabiliyor?
×
×
 • Create New...