Jump to content

guvensuleyman

Members
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Merhaba Arkadaşlar; Gmt serisi plc lerde eğitim serisi çekmeye başladım.Düzenli olarak paylaşmaya devam etcem.
 2. Merhaba Sahada bir plc var.İçinden suite ile programı çekmeyi denedim ladder diagramı okunuyor dedi ve o şekilde %0 da kaldı.Upload şifre mi yanlış yoksa soft da mı yazıldı nasıl anlayabilirim ?
 3. Merhaba; Elimde bir proje var ve bunda boşta output var mı onu öğrenmek istiyorum.Ayrıca Plc hangi model ve yanında hangi modeller var bunları öğrenmek istiyorum.Fakat projeden hardware kısmını açamadım.Nasıl görebiliriz ?
 4. Merhaba ; 2 adet glc 196 plc yi com2 portundan modbus rs485 üzerinden haberleştirmek mümkün mü ? mümkünse bunu hangi blokları kullanarak yapabiliriz ? Yada 1 tane glc196 ve delta ss plc ile rs485 üzerinden haberleşebilir miyim ? mesela glc 196 dan doğru 40001 adresine nasıl yazma yapabiliriz ?
 5. Merhaba ; Çalışma yaptığım proejeyi sizin server ınıza yükleyip daha sonra başka biryerde de bu projeye ulaşmak istiyorum bu mümkün mü ? Mümkünse hangi modellerde yapılabiliyor?
 6. Merhaba ; Çalışma yaptığım proejeyi sizin server ınıza yükleyip daha sonra başka biryerde de bu projeye ulaşmak istiyorum bu mümkün mü ? Mümkünse hangi modellerde yapılabiliyor?
×
×
 • Create New...