Jump to content

kayali27

Members
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

kayali27 last won the day on February 11

kayali27 had the most liked content!

Community Reputation

3 Neutral

About kayali27

 • Birthday 09/20/1994

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Samet Bey , Merhaba bilgi için teşekkür ederim. 0 sayısı hex sayı formatındada decimal sayı formatındada 0 dır. Entes ürünün ekteki registarına ulaşmak istediğimde ise okuma adresi aşıldı hatası veriliyor. Bu konuda da yardım etmenizi rica ederim.
 2. Merhabalar ; TSG-101E HMI kullanarak ENTES MPR45S Enerji analizörle haberleşmek istiyorum. Entes register adreslerini yazmadım. Entes adresleri hex formatlı olarak listesinde verilmiş . Adresi yazdığım zaman okuma adresi format hatası veya okuma adresi aşılmış hataları alıyorum. Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum. Hata aldığım görüntüler ve enerji analizörü register tablosu ektedir.
 3. Merhabalar ; GMT ekranlı mini ile tasarlanmış projeme ait GMTSuite programı ektedir. Kafanıza takılan soruları bu başlık altından sorabilirsiniz. Faydalı olması dileğimle. GLC 164R Örnek Program.rar
 4. kayali27

  PID örnekleri

  GMT_PID_ÖRNEK.rar Merhabalar; Projemde kullandığım PID kontrol örnek programını sizlere yardımcı olabilmek için açıklamaları ile sizinle paylaşıyorum. Faydalı olması dileğimle .
 5. kayali27

  PID örnekleri

  Merhaba . Bende ilk başta örnek yetersiz diye düşünüyorum ancak biraz uğraşınca fonksiyonun güzel çalıştığını gördüm ve örneğin yeterli olduğunu anladım . Kafanıza takılan sorular olursa memnuniyetle cevaplamaya çalışırım.
×
×
 • Create New...