Jump to content

otomasyoncu

Members
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. teşekkür ediyorum yardımcı olduğunuz için.
 2. öncelikle teşekkür ediyorum bu hangi program ve versiyonu ile yazılmış onuda belirtirseniz sevinirim
 3. arkadaşlar iki konumlu bir toogle butonumuz varsistemde.manuel ve otomatik moda alan ben manuel mod kısmına bir şifre koymak istiyorum ama bir türlü olmadı.izlediğim videolardan direk butona her bastımda şifre istiyor ama benim istediğim sade tek bir konuma koymak
 4. bu sayfayı eğitimlerde bulup açtım ama nasl şifre koycam birde toogle butonun sade 1 konumuna koymak istiyorum
 5. iyi günler enda hmı var ve bundan backup aldım.Aldığım backupta manuel ve otomatik ayarı toogle butondan yapılmış.Ben toogla butonun manuel kısmına şifre koymak istiyorum nasıl yapabilirim ?
 6. programı indirdim ve kurdum enda.eop yazana tıkladığımda path of macro compiler setting failed hatası veriyor onu carpıdan kapatınca acıyor ekranı ama normal mi ?
 7. model kodunu tam olarak attım gibi .Bu indircem versiyon lisanslımı acaba çünkü fabrikadan çekçem için lisansız ürün kullanmamam lazım.
 8. İyi günler arkadaşlar fabrikamızda bir test cihazında Enda EOP41-070ETE hmı ekran var ve bundan backup alıp bazı düzenlemeler yapmam lazım.backup için hangi programı indirmem lazım ve lisansı ücretli mi yoksa ücretsizmi.Ayrıca bu paneller için döküman nerden bulurum ?
×
×
 • Create New...