Jump to content
yuruks

mini usb kablosu pc driver görnüyor

Önerilen İletiler

herkese kolay gelsin iyi çalışmalar pc ile hmı arası bağladığım kablo aygıt yöneticisinde bulamıyorum görmüyor usb portu sağlam başka şeyler çalışıyor yaklaşık 4 farklı kablo ile denedim olmadı yetmedi win10 yada win7 kurulu başka makinelerde denedim hiç birinde pc ile hmı haberleştiremedim yardımcı olurmusunuz

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ürünün aygıt yöneticisinde görülememesi fiziksel bir soruna işaret eder. Bilgisayarın USB portu, HMI' nın USB portu ya da kablonuzda bir sorun vardır anlamına gelir. Bilgisayarın USB portuna bir cihaz takıldığında doğru ya da yanlış ama bir şekilde görülebilmelidir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

malikenes, 21 saat önce yazdı:

Ürünün aygıt yöneticisinde görülememesi fiziksel bir soruna işaret eder. Bilgisayarın USB portu, HMI' nın USB portu ya da kablonuzda bir sorun vardır anlamına gelir. Bilgisayarın USB portuna bir cihaz takıldığında doğru ya da yanlış ama bir şekilde görülebilmelidir.

bilgisayar değiştirdim 2 farklı pc de denedim bağlantı kablosu farklı 4 adet denedim hmı ekran tsg m-070e uethernet görüyor program atmaya izin veriyor usb görülmüyor 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş