Jump to content
ertan123

Geçmiş Olay Görüntüleme Komponenti

Önerilen İletiler

yavuzgmt, 3 saat önce yazdı:

Merhabalar,

Fonksiyon komponentleri kısmından fonksiyon tuşunu seçip, burada olay bilgisi silme durumunu aktif etmeniz gerekmektedir. 

Merhaba. Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim. Dediğinizi yaptım bir fonksiyon tuşu ekleyip olay bilgisi silme kısmını aktif ettim. Fakat geçmiş olayları silemedim. Acaba yapmam gereken başka bir ayar var mıdır?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yavuzgmt, 7 dakika önce yazdı:

Bununla ilgili yapmanız gereken başka bir ayar yoktur. Silmek istediğiniz olaylar normale dönmüş yapıda mıdır? Şöyle ki; aktivitesi devam eden olayları silemezsiniz. Yapmak istediğiniz durumu gerçekleştiremezseniz firmamızla iletişime geçebilirsiniz. 

Olaylar tetiklenmiş ve bitmiş olaylar. Şöyle örnek vereyim butona basıldığında butona basıldı diyorum. Bu butona ben 2 gün önce bastım ve sonrasında butonun durumunu pasif yaptım. Bunun gibi olaylar geçmiş olay komponentinde görünüyor. Ben istediğim zaman önceden gerçekleşmiş ve bitmiş durumları sileceğim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yavuzgmt, 15 dakika önce yazdı:

Bu uygulamaları gerçekleştirdiğiniz takdirde bir sıkıntı olmaması gerekiyor. Gözden kaçırmış olduğunuz bir durum olabilir. Yapmış olduğunuz projeyi buraya yükler misiniz? Ya da firmamızı arayabilirseniz uzaktan bağlantı ile de sizlere yardımcı olabiliriz. İyi çalışmalar...

Teşekkür ederim. Size de iyi çalışmalar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş