Jump to content
lejenero

Scada Html Telefondan Açılmama

Önerilen İletiler

Merhabalar, önceki scada konularına bakarak 496T ile bir scada denemesi yaptım. GMT PORT üzerinden sıkıntısız olarak çalıştırdım. Scada ekranını gmtsuite programının HTML butonuna basarak derleyip html klasörünü telefona attım. Telefondan html dosyası açıldığında ekranda hatalar vermeye başladı. Ekrandaki internet ve server yazıları geldi, fakat scada ekranımdaki buton ve ledler gözükmedi. Sistemi gmtporttan sıkıntısız kontrol edebiliyorum. Bu konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim. Telefonda gösterilen hataları ekte yolladım.

WhatsApp Görsel 2023-08-09 saat 18.27.03.jpg

WhatsApp Görsel 2023-08-09 saat 18.27.01.jpg

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Huawei P Smart Pro kullanıyorum. Derlediğim html dosyasının klasörü ile birlikte telefona attım. Telefondan ekranın olduğu html dosyasına bastığımda gösterdiğim hataları alıyorum. Bir kaç scada ekranı daha yaptım belki yanlış yapmışımdır diye ama değişen bir şey olmadı. Hepsinde aynı hataları aldım. 496T kullanıyorum plc bu arada. Yani 1 saatlik bir demo sürem de yok. Çok basit bir işlem yaptırmaya çalıştım en azından çalışacak mı çalışmayacak mı diye görmek için. Bir giriş bir çıkış o kadar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş