Jump to content
GMTCNT Ekranlı Mini PLC'miz Çıktı Devamını oku... ×
DC Güç Kaynaklarımız stoklarımıza girmiştir! Devamını oku... ×
smorc37

HMI ile enda etc4420 haberlestirme

Önerilen İletiler

merhaba  enda ısı kontreller  etc 4420 veya k tipi ölçüm yapabilen  baska  bi isi kontrol ile haberlestırebılırmıyım sıcaklık degerini görmem ve set degerini hmı'dan ayarlıyabılmem  yeterli benim için.  bunun la ilgili bi açıklama veya örnek bulamadım ama etc4420 moıdelınde rs485 haberlestırme yazıyor hmı'den kontrol edebilirsem çok muazzam olur sahsım adıma. tesekkürler.

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İyi günler,

Cihazda haberleşme seçeneği varsa tabii ki haberleştirebilirsiniz bunun için hmi kısmında nasıl ki plc ile haberleşiyorsunuz onun gibi modbus rtu driver seçerek haberleşebilirsiniz. Bunun dışındaki adresler haberleşme ayarları vs. bilgiler için cihaz üreticisi firma ile irtibata geçip onlardan destek almanız gerekmektedir.

İyi çalışmalar.

  • Thanks 1

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ali bey yardımlarınız için teşekkür ederim bilgileriniz altın degerinde benim için hemen bakıyorum enda modeli içinde teknık destek ekibinden yardım almaya çalısacagım. iyi akşamlar.

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ali bey son olarak aklımda kalan son bi sorun var hmı den meter bolumunden bir saat aldım bg dosyası dıyor bu saat ustundekı basınç mıktarını degıstırmem gerekıyor bunu nasıl editliyebılırım ve geri yuklıyebılırım gıf formatında bu ıslemı yapıyorum cozunurlugu çok kotu oluyor farklı saat orneklerinede ulasamadım bu konuda ne yapmam gerek acaba +2bar basınç. -1barda vacum olçmem gerekiyor normal konum o da durucak çıft taraflı bı saat yapmam gerek ve   bunu tek saatte yapmam gerekıyor. 

 

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İyi günler,

Bunun için kendiniz bir görsel oluşturup bunu alt resim olarak ayarlayıp üzerine görsel kullanmadan meter koyarak yapabilirsiniz. Kütüphanede bulunanlar sabit görsellerdir.

İyi çalışmalar.

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

×