Jump to content
Owilith

GMTSuite Komut Ekleme

Önerilen İletiler

Merhabalar,

GMTSuite programında ladder çizgisini çektikten sonra komut eklemek istediğimde komut bu alana sığmıyor hatası alıyorum. Çizgiyi komple silip komutu ekleyip tekrar çekmem gerekiyor bunun hakkında bir seçenek vs var mı ?

Adsız.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhabalar;

Başka bir seçeneğiniz yok. Çizgiyi silip komutu koymanız gerekiyor.

İyi Çalışmalar

Kolay Gelsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bunun ile alakalı ilerleyen dönemlerde geliştirme gelir mi ? Program yazmayı yavaşlatıyor maalesef. Ayrıca GMT Suite ile alakalı bir öneri platformu hazırlarsanız programın çok daha iyi gelişeceğine inanıyorum. Yorumunuz için teşekkürler.
İyi Çalışmalar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhabalar;

Tabiiki istekleriniz Ar-Ge tarafınızdan dikkate alınıp çalışmalar gerçekleştiriliyor.

İlerleyen dönemlerde gerekli çalışmalar yapılacaktır.

İyi Çalışmalar

Kolay Gelsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Emre Bey, satır kopyalama ve yapıştırma da işimizi kolaylaştırır.

GMTsuite güzel bir yazılım, geliştirmesi için açılacak platforma önerileriyle katkıda bulunmak isteyen bir çok kardeşimizin olacağını düşünüyorum.

Ayrıca her ana bölümün altına sık sorulan sorular (SSS) bölümünü eklemek de faydalı olacaktır.

İyi Çalışmalar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İyi akşamlar bende aranıza yeni katıldım.Elinizde Gmt Plc kullanımı( komutlar vs.) ile ilgili kaynaklar var mı ? Temel Plc altyapım var kendimi geliştirmek istiyorum.Teşekkürler şimdiden.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
CeyranMühendisi, 14 saat önce yazdı:

İyi akşamlar bende aranıza yeni katıldım.Elinizde Gmt Plc kullanımı( komutlar vs.) ile ilgili kaynaklar var mı ? Temel Plc altyapım var kendimi geliştirmek istiyorum.Teşekkürler şimdiden.

Merhabalar;

Forum sitemizde Ürünlerimizle alakalı teknik dökümanlar ve örnek uygulamalar mevcuttur.

Örnek uygulamaları ve teknik dökümanları inceleyerek kendinizi geliştirebilirsiniz.

İyi Çalışmalar

Kolay Gelsin

• Thanks 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
VKU, 21 saat önce yazdı:

Emre Bey, satır kopyalama ve yapıştırma da işimizi kolaylaştırır.

GMTsuite güzel bir yazılım, geliştirmesi için açılacak platforma önerileriyle katkıda bulunmak isteyen bir çok kardeşimizin olacağını düşünüyorum.

Ayrıca her ana bölümün altına sık sorulan sorular (SSS) bölümünü eklemek de faydalı olacaktır.

İyi Çalışmalar.

Merhabalar;

Satır kopyalama ve yapıştırma şuanki hali hazırda mevcut Varol Bey;

Ar-Ge istekler üzerinde çalışıyor. Gerekli düzenlemeler yapılıyor.

İyi Çalışmalar

Kolay Gelsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap